Firma jest tak silna jak ludzie tam pracujący.
Poznaj nasz zespół i zobacz że robimy to z pasją.

Zespół najlepszych stomatologów

dr Monika Krysztopik
dr Monika KrysztopikLekarz ortodonta/protetyk
Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce i ortodoncji dorosłych.
Absolwentka Białostockiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. Ukończyła Podyplomową Szkołę Praktycznej Ortodoncji w Warszawie. Systematycznie pogłębia swoje kwalifikacje zawodowe wykorzystując wiedzę i doświadczenie najlepszych specjalistów ortodontycznych z kraju i zagranicy. Uczestniczy w kongresach, konferencjach i szkoleniach stomatologiczno-ortodontycznych.
dr Ksymena Sikora
dr Ksymena SikoraLekarz ortodonta
Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych z wykorzystaniem aparatów stałych i zdejmowanych (ruchomych). Korzysta z innowacyjnych metod leczenia. Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Lublinie. Ukończyła Podyplomową Szkołę Praktycznej Ortodoncji w Warszawie. Systematycznie pogłębia swoje kwalifikacje zawodowe wykorzystując wiedzę i doświadczenie najlepszych specjalistów ortodontycznych z kraju i zagranicy. Uczestniczy w kongresach, konferencjach i szkoleniach stomatologiczno-ortodontycznych.
dr Małgorzata Sitarek
dr Małgorzata SitarekLekarz stomatolog
Wykonuje pełen zakres zabiegów: protetyka, protetyka na implantach, leczenie bruksizmu, przebudowa zwarcia, szyny relaksacyjne, wykorzystanie łuku twarzowego, praca w podtlenku azotu i w narkozie, stomatologia zachowawcza, endodoncja (mikroskop). Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Warszawie.
dr Eliza Mierzwa-Krzyżanowska
dr Eliza Mierzwa-KrzyżanowskaLekarz stomatolog
Zajmuje się stomatologią zachowawczą, Stomatologią dziecięcą, stomatologią estetyczna. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny.
dr Adrian Mierzwa-Krzyżanowski
dr Adrian Mierzwa-KrzyżanowskiLekarz stomatolog
Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką, chirurgią stomatologiczną. Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny. Swoje kwalifikacje podnosi uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

dr Aleksandra Wolańska
dr Aleksandra WolańskaLekarz stomatolog
Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją,protetyką, stomatologią dziecięcą.
Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny.
dr Agata Bilecka
dr Agata BileckaLekarz ortodonta
Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Aktywna uczestniczka wielu kursów z zakresu ortodoncji oraz stomatologii estetycznej. W pracy zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. W kręgu zainteresowań na pierwszym miejscu znajdują
się ortodoncja oraz estetyka twarzy, w których nieustannie pogłębia swoją wiedzę.
dr Anna Wołosz-Kurowska
dr Anna Wołosz-KurowskaLekarz ortodonta
Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach prowadzonych przez polskich jak i zagranicznych wykładowców.
dr Dominika Romanik
dr Dominika RomanikLekarz ortodonta
Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Studia Podyplomowe z ortodoncji w Studium Doskonalenia Praktycznego z Ortodoncji w Warszawie. Uzyskała tytuł specjalisty ze stomatologii zachowawczej z endodoncją na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na licznych konferencjach, szkoleniach w kraju i zagranicą.
dr Artur Rycharski
dr Artur RycharskiSpecjalista chirurgii stomatologicznej
Wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii stomatologicznej i implantologii. Ukończył Akademie Medyczną w Warszawie. Uczestnik kilkudziesięciu kursów krajowych i zagranicznych z dziedzin: chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, onkologii głowy i szyi, periodontologii.
dr Przemysław Krysztopik
dr Przemysław KrysztopikLekarz stomatolog
Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką, stomatologią dziecięcą. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Pasjonat fotografii przyrody oraz parkour.

Zespół asystencki

Joanna Bednarczuk
Joanna BednarczukAsystentka/Higienistka
Joanna Sołtysiak
Joanna SołtysiakAsystentka stomatologiczna
Natalia Miąsek
Natalia MiąsekRejestracja

Nasz zespół lekarzy to specjaliści z ogromnym doświadczeniem w swojej dziedzinie, którzy gwarantują najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów. Swoją wiedzę oraz umiejętności nieustannie rozwijają podczas szkoleń i kongresów. Dzięki temu macie Państwo okazję skorzystać z najbardziej innowacyjnych, bezbolesnych i skutecznych metod leczenia.

Dlatego jeśli interesuje Cię najlepszy stomatolog w Otwocku lub najlepszy ortodonta w Józefowie zapraszamy do nas.