Sfinansuj swoje leczenie w Monident

Drodzy Pacjenci!
Specjalnie dla was uruchomiliśmy możliwość finansowania zabiegów wykonywanych w Monident przez system MediRaty oraz Paydent.

Opłata za zabieg jest wyższa niż się spodziewałeś/łaś? Wybierz PAYDENT

finansowanie paydent

Pożyczka na kliknięcie. PayDent to umożliwienie każdemu Pacjentowi zapłacenia za usługę. Otrzymaj od 100 zł do 5000 zł w odroczonym terminie o 30 dni lub rozłóż płatność na 4 lub 12 rat. Proces jest bardzo szybki – wystarczą dwa kliknięcia w telefonie i pacjent będzie miał termin do zapłaty za miesiąc, albo pierwszą ratę zapłaci za miesiąc. Szczegóły można znaleźć na stronie PayDent

Wybierz 1 z trzech opcji:

Opcja nr 1 – odroczenie płatności dla Klienta o 30 dni. Pieniądze znajdują się na Państwa koncie w ciągu 24h. Przedział cenowy: od 100 zł do 1000 zł. Bezpłatne dla Pacjenta.
Opcja nr 2 – rozłożenie płatności na 4 raty. Przedział cenowy: od 100 zł do 5000 zł (przykład: 1000 zł w 4 ratach po 275 zł)
Opcja nr 3 – rozłożenie płatności na 12 rat. Przedział cenowy: od 1000 zł do 5000 zł (przykład: 1000 zł w 12 ratach po 100 zł).

Musisz posiadać polskie obywatelstwo oraz ukończone 18 lat (do 1000 zł), a powyżej 1000 zł – 25 lat. No i oczywiście posiadać smartfona z dostępem do internetu.

PayDent najczęściej jest wykorzystywany do sfinansowania wszelkich odbytych już usług w gabinecie bezpośrednio po wizycie. Usług, które oczywiście zawierają się w przedziale cenowych do 5000 zł. Czyli konsultacje lekarskie, stomatologia zachowawcza, drobniejsza protetyka, częściowa ortodoncja, rehabilitacja w pakietach, medycyna estetyczna itd.

Potrzebujesz szczegółów? Zadzwoń, odpowiemy na wszystkie pytania!

+48 500 689 500

Planujesz wreszcie się zająć swoim zdrowiem poważnie? Wybierz MEDIRATY

Jeśli cjcesz mieć piękne i zdrowe zęby , ale nie chcesz wykładać kilka tysięcy złotych jednorazowo – skorzystaj z MediRaty. Najczęściej są wykorzystywane do sfinansowania planowanego procesu leczenia, na przykład leczenie ortodontyczne, prace protetyczne, implanto-protetyczne, większą estetykę stomatologiczną, zabiegi operacyjne (chirurgiczne, ortopedyczne, ortognatyczne itd.).

  • Pożyczka medyczna dla każdego obywatela polskiego w wieku od 18 lat do 75 roku życia.
  • Pożyczka na minimalną kwotę 500 zł, maksymalną 50.000 zł.
  • Okres kredytowania od 6 miesięcy do 36 miesięcy.

Pożyczka MediRaty jest dostępna dla pacjenta po przeprowadzonej weryfikacji przez konsultanta Medirat (rozmowa telefoniczna trwająca około 10 minut). 

Sprawdź koszt w kalkulatorze na stronie http://mediraty.pl

W stomatologii pacjent może otrzymać do 20 tys. zł na oświadczenie. Wyższe kwoty będą wiązały się z potwierdzeniem wysokości osiąganych dochodów.

Pacjent może podpisać umowę na dwa sposoby – poprzez kuriera, który  przywiezie  do niego papierową umowę lub online – poprzez swojego maila i kod sms. Po podpisaniu przez Pacjenta umowy, środki finansowe są przelewane na konto Kliniki. Zazwyczaj cała procedura zamyka się w pół godziny. Jeśli umowę wiezie kurier – do 3 dni roboczych.